Polecane Aplikacje: + AutoCAD + WinRAR + Nero + Ares +

Inne programy z tej kategorii:

Virtual VCR 2.6.9

Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP

Image Uploader 1.0

Image Uploader to program, który umożliwi nam zapisanie obrazu z kamerki internetowej w postaci grafiki, a następnie wysłanie jej na dowolny serwer FTP. Image Uploader posiada opcję wykonywania tej czynności co określony czas, dzięki czemu możemy obserwować co się dzieje w danym miejscu nie mając dostępu do komputera, do którego podłączona jest kamera internetowa.

Tunatic 1.0.1b

Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP, Mac OS X 10.2

WebcamMax 7.1.9.8

WebcamMax t program umożliwiający przechwycenie obrazu z kamery internetowej, a następnie jego modyfikację poprzez zmianę tła, dodania różnych efektów czy nawet zastąpienie naszej twarzy twarzą znanych osób z filmów, polityki, a nawet kreskówek. Tak przygotowany obraz z kamery jest przesyłany dalej za pomocą komunikatorów internetowych.

Windows Media Bonus Pack

Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows XP

Girder 5.0.9 Build 543

Ciekawa aplikacja, którą możemy wykorzystać dopiero wtedy, gdy mamy pilot i podczerwień w komputerze. Za pomocą pilota możemy sterować takimi programami jak: Winamp, VLC, Internet Explorer, Power DVD, Windows Media Center czy iTunes.

VDownloader 3.0.720

Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/2000/XP/Vista/2003/7

Słowa kluczowe z wyszukiwania:

Użytkowników ONLINE:
Hosted in OVH.