Photo to VCD creator LITE 2.0.4
Akutalizacja: 12-09-2010
Na rynku komputerowym możemy spotkać się często z programami freeware, czyli oprogramowaniem bezpłatnym, ale podlegającym licencji producenta. Na czym to polega ? Mianowicie, programu możemy bez problemu bezpłatnie używać, możemy go kopiować i przekazywać innym użytkownikom komputera, ale nie możemy czerpać z niego żadnych korzyści, czy to materialnych, czy finansowych czy innych. Programy komputerowe to także i Gry komputerowe, od tych najmniej rozbudowanych jak Pasjans czy Saper (które chyba znają wszyscy), do bardzo rozbudowanych gier komputerowych, z wspaniałą wizualną grafiką, fabuła, mocnym silnikiem pod grę i powstałej ogromnym wkładem nie tylko wiedzy, ale także i pieniędzy.
Kategoria: Inne przydatne multimedialne
System: Windows 98/Me/NT/2000/XP
Wielkość: 2,93 MB
Licencja: bezpłatna
Pobierano 1108 razy
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/2000/XP/Vista/2003/7
Ferro CCTV - chcesz stworzyć bardzo dobry monitoring swojej firmy lub domu ? To użyj tego programu, program współpracuje z usługami firmy FERRO Software.
ManyCam to aplikacja stworzona z myślą o użytkownikach posiadających kamerę internetową. Aplikacja ta umożliwia dodanie w czasie rzeczywistym przeróżnych efektów graficznych do wysyłanego obrazu z marki internetowej. ManyCam posiada bardzo dużą bazę takich efektów, w skład których wchodzą przeróżne szablony, ramki oraz kilka innych typów, które polepszają jakość obrazu.
Ashampoo jest taką jakby naszą komputerową biblioteką zdjęć cyfrowych które wcześniej wykonaliśmy. Możemy je przeglądać, segregować, sortować, katalogować ale także i w podstawowy sposób edytować.
Ivona to syntezator mowy. Automatycznie jest on w stanie odczytać napisany tekst, przy czym wykazuje się szczególną dbałością o szczegóły i wyrazistością dźwięku.
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/2000/XP/Vista
Program przy pomocy którego będziemy mogli przekształcić po przeskalowaniu tekstu pisanego na komputerze w ludzki głos. Program sam będzie odczytywał całe zdania z imponującą dokładnością i realistycznością.