Photo to VCD creator LITE 2.0.4
Akutalizacja: 12-09-2010
Na rynku komputerowym możemy spotkać się często z programami freeware, czyli oprogramowaniem bezpłatnym, ale podlegającym licencji producenta. Na czym to polega ? Mianowicie, programu możemy bez problemu bezpłatnie używać, możemy go kopiować i przekazywać innym użytkownikom komputera, ale nie możemy czerpać z niego żadnych korzyści, czy to materialnych, czy finansowych czy innych. Programy komputerowe to także i Gry komputerowe, od tych najmniej rozbudowanych jak Pasjans czy Saper (które chyba znają wszyscy), do bardzo rozbudowanych gier komputerowych, z wspaniałą wizualną grafiką, fabuła, mocnym silnikiem pod grę i powstałej ogromnym wkładem nie tylko wiedzy, ale także i pieniędzy.
Kategoria: Inne przydatne multimedialne
System: Windows 98/Me/NT/2000/XP
Wielkość: 2,93 MB
Licencja: bezpłatna
Pobierano 1017 razy
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003
Ferro CCTV - chcesz stworzyć bardzo dobry monitoring swojej firmy lub domu ? To użyj tego programu, program współpracuje z usługami firmy FERRO Software.
Piosenki posiadają taką wadę, że są zapisywane z różnymi poziomami głośności, jest to problematyczne przy ich późniejszym słuchaniu, ponieważ co chwilę należy regulować głośność. Problem ten rozwiązuje program komputerowy MP3Gain, który potrafi zmienić poziom głośności zaznaczonych piosenek na taki sam. MP3Gain obsługuje jedynie utwory zapisane w formacie MP3.
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/2000/XP/Vista
WebcamMax t program umożliwiający przechwycenie obrazu z kamery internetowej, a następnie jego modyfikację poprzez zmianę tła, dodania różnych efektów czy nawet zastąpienie naszej twarzy twarzą znanych osób z filmów, polityki, a nawet kreskówek. Tak przygotowany obraz z kamery jest przesyłany dalej za pomocą komunikatorów internetowych.
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP, Mac OS X 10.2
Volume Control to program komputerowy stworzony dla fanów oglądania filmów na komputerze. Za pomocą tego programu możemy stworzyć skróty klawiszowe, które będą służyć do pogłaśniania filmu, ściszania czy nawet całkowitego wyłączania głosu. Oczywiście istnieje możliwość przypisania także innych operacji, jednak nie ma sensu ich tutaj wszystkich wymeiniać.