Virtual VCR 2.6.9
Akutalizacja: 12-09-2010
Co by było gdyby na przykład nie powstały takie programy jak Windows, co by było gdyby wcześniej ktoś nie stworzył Nortona Comanndera. Czy komputery byłyby użyteczne w takim stopniu w jakim są teraz ? Nie, byłyby całkowicie bezużyteczne dla większej grupy ludzi gdyż sprzęt ten byłby jedynie zarezerwowany dla wąskiego grona ludzi znających się na programowaniu i mogących stworzyć coś na własne potrzeby. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko być wdzięcznym osobom które miały w sobie dość siły woli i zaparcia, wzięły się za naukę programowania, a którzy teraz mogą zarabiać na sprzedaży programów które by kupujemy. Niekoniecznie, należy pamiętać że producenci gier oferują wiele bonusów za zakup produktów oryginalnych, gwarancję na płytę, nawet jeśli zostanie porysowana z naszej winy, zawsze podlega wymianie, oryginalną instrukcję i poradnik do gry, często dodatkowe bonusy jak płyta ze ścieżką dźwiękową, jakieś dokumenty w jaki sposób gra była tworzona, dodatki do gry, dodatkowe tricki, a czasem nawet i kupony lojalnościowe, gdzie zbieramy pieniądze za które możemy później zakupić nową grę, niektóre portale uruchomiły nawet strefy wymiany gier używanych.
Kategoria: Inne przydatne multimedialne
System: Windows 98/Me/NT/2000/XP
Wielkość: 0,41 MB
Licencja: bezpłatna
Pobierano 924 razy
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows XP
PhotoStory to oficjalny dodatek do systemu operacyjnego Windows wydany przez firmę Microsoft. PhotoStory służy do tworzenia prezentacji multimedialnych z fotografii i innych grafik. Mimo iż program ten jest prosty w obsłudze to za jego pomocą można wykonać bardzo interesujące pokazy multimedialne z podkładem muzycznym lub nawet narracją.
Ivona to syntezator mowy. Automatycznie jest on w stanie odczytać napisany tekst, przy czym wykazuje się szczególną dbałością o szczegóły i wyrazistością dźwięku.
Free NaturalReader - potrzebujesz programu, który czytałby angielskie teksty z dokumentów i maili ? To wypróbuj Free NaturalReader. Proste narzędzie stworzone wręcz do tego celu, wersja freeware ogranicza się do maili i dokumentów.
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/2000/XP/Vista/2003/7
Bardzo fajny program z funkcją karaoke, dzięki czemu można zaśpiewać swoje ulubione piosenki jak i te mniej znane czytając/śpiewając tekst wyświetlany na komputerze.
MP3Dancer - ciekawy program, wręcz bardzo oryginalny, w wersji bezpłatnej w rytm muzyki tańczy tylko jedna tancerka, jeżeli jednak już kupimy pełną wersję, to tych tancerek przybywa, dodatkowo pojawiają się i tancerze. Nie jest to grafika komputerowa, a prawdziwa postać.