VDownloader 0.71
Akutalizacja: 29-04-2011
Vdownloader to rpogram komputerowy, który umożliwia pobieranie filmów z serwisów internetowych takich jak YouTube, GoogleVideo oraz wielu innych popularnych bezpośrednio na dysk twardy naszego komputera, dzięki czemu będziemy mogli je oglądać offline. Bardzo ważne jest też, że program może przekonwertować pobierane materiały na taki format, aby można było je o wiele łatwiej odtworzyć.
Kategoria: Inne przydatne multimedialne
System: MS Windows 98/Me/2000/XP/2003/Vista
Wielkość: 3 417 kB
Licencja: bezpłatna (freeware)
Pobierano 1511 razy
Wersja Archiwalna + pozostałe wersje programu
VDownloader
Program przy pomocy którego będziemy mogli przekształcić po przeskalowaniu tekstu pisanego na komputerze w ludzki głos. Program sam będzie odczytywał całe zdania z imponującą dokładnością i realistycznością.
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/2000/XP/Vista
PhotoStory to oficjalny dodatek do systemu operacyjnego Windows wydany przez firmę Microsoft. PhotoStory służy do tworzenia prezentacji multimedialnych z fotografii i innych grafik. Mimo iż program ten jest prosty w obsłudze to za jego pomocą można wykonać bardzo interesujące pokazy multimedialne z podkładem muzycznym lub nawet narracją.
Ferro Cyfrowy Magnetowid to program komputerowy, który umożliwia nagrywanie programów telewizyjnych na dysk komputera. Dodatkowo program ten posiada kilka dodatkowych opcji takich jak ustalenie o której godzinie ma rozpocząć się nagrywanie, dodawanie napisów do nagranego materiału, jego wykadrowanie i wiele więcej przydatnych opcji.
Ivona to syntezator mowy. Automatycznie jest on w stanie odczytać napisany tekst, przy czym wykazuje się szczególną dbałością o szczegóły i wyrazistością dźwięku.
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP
Volume Control to program komputerowy stworzony dla fanów oglądania filmów na komputerze. Za pomocą tego programu możemy stworzyć skróty klawiszowe, które będą służyć do pogłaśniania filmu, ściszania czy nawet całkowitego wyłączania głosu. Oczywiście istnieje możliwość przypisania także innych operacji, jednak nie ma sensu ich tutaj wszystkich wymeiniać.