Polecane Aplikacje: + ALLPlayer + BESTplayer + Spybot Search & Destroy + Total Commander +

Inne programy z tej kategorii:

Ashampoo ClipFinder HD 2.10

Ashampoo jest taką jakby naszą komputerową biblioteką zdjęć cyfrowych które wcześniej wykonaliśmy. Możemy je przeglądać, segregować, sortować, katalogować ale także i w podstawowy sposób edytować.

Tunatic 1.0.1b

Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP, Mac OS X 10.2

Volume Control 1.3

Volume Control to program komputerowy stworzony dla fanów oglądania filmów na komputerze. Za pomocą tego programu możemy stworzyć skróty klawiszowe, które będą służyć do pogłaśniania filmu, ściszania czy nawet całkowitego wyłączania głosu. Oczywiście istnieje możliwość przypisania także innych operacji, jednak nie ma sensu ich tutaj wszystkich wymeiniać.

ManyCam 2.6.1

ManyCam to aplikacja stworzona z myślą o użytkownikach posiadających kamerę internetową. Aplikacja ta umożliwia dodanie w czasie rzeczywistym przeróżnych efektów graficznych do wysyłanego obrazu z marki internetowej. ManyCam posiada bardzo dużą bazę takich efektów, w skład których wchodzą przeróżne szablony, ramki oraz kilka innych typów, które polepszają jakość obrazu.

Windows Media Bonus Pack

Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows XP

CrazyTalk 6.21

Aplikacja jaką jest CrazyTalk to naprawdę bardzo ciekawy pomysł

SopCast 3.2.9

Program ten jest małym, prostym i darmowym, dzięki któremu możemy podglądać w jaki sposób przepływają strumienie multimedialne w Internecie.

Słowa kluczowe z wyszukiwania:

Użytkowników ONLINE:
Hosted in OVH.