Zoom Player 5.02 Standard
Jak natomiast wygląda kwestia prawna. Piractwo komputerowe jest powszechne. W dzisiejszych czasach nie fiest jakąś trudnością pójść na pierwszy lepszy bazar i zakupić grę która dopiero co wyszła na rynek, w foliowym opakowaniu, czasem niby spolszczona ale z lektorem jakoś dziwnie mówiącym jak sąsiedni z naszej wschodniej granicy, a wszystko to już za 20 zł. Jednak czy jest to dobry zakup ? Ceny oprogramowania są różne, tak samo jak i różne są same programy komputerowe, różny jest czas ich wykonania i włożony wkład pracy, technologie użyte przy stworzeniu danego programu, różny zespół ludzi, różny nakład pieniężny i tak dalej. Dlatego też nie można wrzucać wszystkich programów do jednego worka.
Kategoria: Odtwarzacze filmów
System: MS Windows 98/Me/2000/XP/Vista
Wielkość: 1 486 kB
Licencja: bezpłatna (freeware)
Pobierano 1581 razy
Wersja Aktualna + pozostałe wersje programu
Zoom Player
Kantaris - Z tym programem bez problemy otworzymy pliki w formacie takim jak: AVI, MPEG, MGEG-AVC, WMV, MOV, MKV, QuickTime, Matroska, Divx, Xvid, H264, MP3, WMA, OGG, MIDI, AC3, AAC, MP4, FLAC i tak dalej. Krótko pisząc, jest to odtwarzacz multimedialny.
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/2000/XP/Vista
IPLA 1
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 95/98/Me/2000/XP
Jest jednym z bardziej znanych odtwarzaczy filmów divx, xvid, dvd ale także i tych w niej znanych formatach.
Program AllPlayer jest aplikacją polskiej produkcji, która dość mocno
osadziła się zarówno na rodzimym rynku jak i zagranicznym
Flash stał się bardzo popularnym formatem w internecie. Wszystkie najpopularniejsze przeglądarki internetowe potrafią go odtworzyć bez najmniejszych problemów. Problem pojawia się gdy chcemy ściągnąć pliki zapisane w flashu i następnie odtworzyć na dysku komputera. Taką czynność właśnie umożliwi nam FLVPlayer.