Dlaczego w takim razie piractwo jeszcze ma sens. Sytuacja z roku na rok się poprawia, ceny gier spadaj, producenci dostrzegli to że dużo łatwiej i więcej zarobią przy obniżce ceny i porządnym ?pakiecie upominkowym? dla gracza, niż na wysokich cenach i małym zbyciu. Niektóre gry jednak są nadal dość drogie. Do najdroższych produktów należą chyba pogramy wydane przez EA Games, gdzie każdy z nich nie spada poniżej 100 zł. Czy sytuacja się poprawi na przełomie najbliższych lat ? Myślę że nadchodzą ciężkie czasy dla ludzi zarabiających na piractwie. Zajmują się tym programiści, którzy swoją drogą, za swoją niebagatelną wiedzę i wykształcenie praktyczne dostają bardzo sowite wynagrodzenie. Jednakże trzeba powiedzieć że te pieniądze im się jak najbardziej należą, wykonują naprawdę kawał dobrej roboty.
Kategoria: Wtyczki (pluginy)
System: MS Windows 95/98/Me/NT/2000/XP
Wielkość: 177 kB
Licencja: bezpłatna (freeware)
Pobierano 2915 razy
Office 2003 Resource Kit - właśnie czytasz opis rozszerzenia instalacyjnego, który dodaje dodatkowe konwertery tekstowe oraz filtry graficzne nie zaimplementowane w programach Excel, Word i PowerPoint z rocznika 2003.
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows XP
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows XP/Vista
Potrzebujesz otworzyć pliki, oparte na specyfikacji Open Document (ODF)? Skorzystaj z tego programu. Specyfikacja ta jest używana przez takie programy jak na przykład Office Word 2003.
Word2Tex to aplikacja pozwalająca konwertować dokumenty zapisane w formacie .doc do bardzo popularnego formatu Latex, który jest używany do zapisywanie dokumentów technicznych. Aplikacja ta jest dla zwykłych użytkowników domowych niepotrzebna jednak konkretne grupy użytkowników korzystających z dokumentacji technicznych na pewno ją docenią.
Program to edytor tekstowy. Edytor tekstowy dorównuje spokojnie takiemu gigantowi jak MS Word. Posiada wszystkie potrzebne narzędzia do edycji tekstu.
Najpopularniejszy polski komunikator, używany przez przeszło 70% polskich internautów, dzięki niemu możemy porozmawiać z naszymi znajomymi także z drugiego końca świata.