Polecane Aplikacje: + WinRAR + Flash Player + eMule + FileZilla +

Inne programy z tej kategorii:

Vista OS X 4.0

Vista OS X to aplikacja dla użytkowników systemu operacyjnego Microsoftu w wersji Vista. Jeśli znudził Ci się już wygląd tego systemu operacyjnego to Vista OS X umożliwi Ci zmianę wszystkich jego elementów takich jak kursory, wygaszacze, ekran, paski menu, ekran powitalny i wiele więcej na wzór bardzo popularnego i lubianego Leoparda.

Desktop Earth 2.1.1

Desktop Earth to aplikacja zużywająca niedużą ilość pamięci RAM, a w zamian wyświetlająca na naszym pulpicie obraz naszej planety wraz z zmianami pogodowymi oraz oświetleniem miast. Program ten potrafi niesamowicie upiększyć nasz pulpit i to umieszczając na nim coś pożytecznego, a nie całkowicie bezużyteczne grafiki.

Yahoo! Widgets 4.0.5 Build 184b Release 3

Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows XP/2000/Vista

TopDesk 1.5.4.1

TopDesk - program przypomina nieco programu z systemu Linux, a mowa tutaj o program Compiz oraz Beryl. Sam program umożliwia przeskakiwanie między okienkami

Visual Tooltip 2.2

Visual Tooltip to wyjątkowo malutki program komputerowy, który umożliwia zarządzanie otwartymi oknami różnych aplikacji. Możliwości tego programu są bardzo małe, a nawet sam pomysł zarządzania oknami w postaci wyświetlania małej miniaturki jest moim zdaniem chybiony. Jednak dla osoby, które chcą rozszerzyć interfejs systemu Windows, mogą się z nim zaznajomić.

Filling Cabinets 2.1.1

Licencja programu testowa (trial). Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7

Samurize 1.64.3

Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/2003

Słowa kluczowe z wyszukiwania:

Użytkowników ONLINE:
Hosted in OVH.