Pidgin - jest to komunikator internetowy, który umożliwia na komunikowanie się naraz z takimi komunikatorami jak: AOL Instant Messenger (przez protokoły OSCAR lub TOC), Gadu-Gadu, ICQ (przez protokół OSCAR), Internet Relay Chat, Jabber (XMPP), Google Talk, MSN , Messenger, Novell GroupWise, OpenNAP, Yahoo! Messenger, Zephyr, SILC, tlen.pl (gaim2 beta). Trochę tego jest, a co ważne obsługuje nasze Gadu-Gadu.
Kategoria: Komunikatory internetowe
System: MS Windows 95/98/Me/2000/XP/Vista
Wielkość: 11 893 kB
Licencja: bezpłatna (freeware)
Pobierano 9665 razy
Wersja Archiwalna + pozostałe wersje programu
Pidgin
Gizmo - to bardzo prosty w obsłudze program, zaliczany do komunikatorów, potrafi naraz komunikować się aż z 99 osobami
Licencja programu testowa (trial). Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/2000/XP/Vista/7
Konnekt to komunikator internetowy o niesamowitych możliwościach. Jego ogromne możliwości są spowodowane mnóstwem wtyczek do niego oraz możliwością tworzenia samodzielnych. Niestety mimo iż powstają nowe wtyczki do komunikatora to sam program nie jest już rozwijany, co praktycznie go całkowicie skreśla.
ooVoo - program jest kierowany pod systemy Windows i Mac OS. Aplikacja jest przeznaczona do prowadzenia wideokonferencji.
Jest to komunikator internetowy, należący do firmy Microsoft, umożliwia rozmowę głosową jak i tekstową.
Jest to bardzo popularny komunikator internetowy, głównie używany przez osoby z poza strefy Windowsa. Opiera się on na oskryptowanie Jabbera, dzięki czemu można się poprzez niego komunikować także z osobami używającymi odmienne komunikatory jak Tlen czy Gadu-Gadu.
Windows Live Messenger to jak sama nazwa wskazuje produkt Microsoftu, który działa jako komunikator internetowy. W porównaniu do innych znanych komunikatorów internetowych takich jak na przykład program Gadu Gadu to Windows Live Messenger nie wprowadza nic nowego. Liczba osób z niego korzystających też nie jest zbyt duża, co czyni ten program dość mało użytecznym.