Songbird 1.8.0
Akutalizacja: 12-09-2010
Niekoniecznie, należy pamiętać że producenci gier oferują wiele bonusów za zakup produktów oryginalnych, gwarancję na płytę, nawet jeśli zostanie porysowana z naszej winy, zawsze podlega wymianie, oryginalną instrukcję i poradnik do gry, często dodatkowe bonusy jak płyta ze ścieżką dźwiękową, jakieś dokumenty w jaki sposób gra była tworzona, dodatki do gry, dodatkowe tricki, a czasem nawet i kupony lojalnościowe, gdzie zbieramy pieniądze za które możemy później zakupić nową grę, niektóre portale uruchomiły nawet strefy wymiany gier używanych. Ceny oprogramowania są różne, tak samo jak i różne są same programy komputerowe, różny jest czas ich wykonania i włożony wkład pracy, technologie użyte przy stworzeniu danego programu, różny zespół ludzi, różny nakład pieniężny i tak dalej. Dlatego też nie można wrzucać wszystkich programów do jednego worka.
Kategoria: Odtwarzacze filmów
System: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Wielkość: 13,12 MB
Licencja: bezpłatna
Pobierano 1449 razy
Wersja Aktualna + pozostałe wersje programu
Songbird
Dziobas RAR Player - Jest to krótko pisząc nakładka graficzna, na program o nazwie Mplayer. Aplikacja umożliwia odtwarzanie filmów w formatach: AVI, MPGE, BIN, RMVB, MKV. Program oprócz samych filmów, wyświetla również napisy do filmów.
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 95/98/Me/2000/XP
IPLA 1
Flash stał się bardzo popularnym formatem w internecie. Wszystkie najpopularniejsze przeglądarki internetowe potrafią go odtworzyć bez najmniejszych problemów. Problem pojawia się gdy chcemy ściągnąć pliki zapisane w flashu i następnie odtworzyć na dysku komputera. Taką czynność właśnie umożliwi nam FLVPlayer.
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/2000/XP
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista/2003/7
FLVPlayer 2.0 to program multimedialny, który umożliwia wyświetlanie filmów zapisanych w formacie FLV, czyli formacie, który jest używany do zapisywania filmów wykorzystywanych na stronach internetowych. Mimo iż przeglądarki bez problemu odtwarzają takie filmy to programy multimedialne mogą mieć duże problemy, dlatego powstał ten program.