GOM Player 2.1.8.3683 Spolszczenie
GOM Player - program przeznaczony do odtwarzania plików multimedialnych, w takich format jak: XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263 choć nie tylko w tych. Mało tego, nie musimy mieć zainstalowanych kodeków, by odtwarzać filmy, program zadba o nie sam.
Kategoria: Spolszczenia
System: MS Windows 98/Me/2000/XP/Vista
Wielkość: 457 kB
Licencja: bezpłatna (freeware)
Pobierano 1355 razy
Wersja Archiwalna + pozostałe wersje programu
GOM Player
WinAVI Video Converter 8.0 Spolszczenie - spolszczenie do programu WinAVI Video Converter 8.0.
Inno Setup to aplikacja, która umożliwia przygotowywanie instalatorów. Jest to aplikacja wyłącznie dla programistów tworzących swoje aplikacje pod system operacyjny Windows. Jest to bardzo dobre oprogramowanie z dużymi możliwościami, jednak mimo to nie jest tak popularne jak na przykład Install Shield.
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/NT/2000/XP/2003/Vista
Licencja programu testowa (trial). Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista/2003/2008/7
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista/2003
IcoFX to aplikacja dla zaawansowanych użytkowników, a przede wszystkim dla grafików, którzy poszukują narzędzia do tworzenia ikon dla systemu Windows XP, oczywiście ikony stworzone za pomocą tego programu komputerowego mogą zostać wykorzystane także w innych projektach, a nie tylko systemie Windows XP.
BitTorrent jest to aplikacja do udostępniania i jednocześnie również do
pobierania różnego rodzaju plików przez internet