Licencja programu bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista/2003/2008/7
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP
HDCopy to narzędzie komputerowe dla zaawansowanych użytkowników, które pozwala na skopiowanie całego dysku twardego. HDCopy wykonuje dokładną kopie dysku twardego zapisując nawet całą strukturę wszystkich danych, dzięki czemu kopia wykonana tym programem jest perfekcyjna. Niestety taka funkcjonalność bardzo rzadko przydaje się zwykłym użytkownikom.
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP
EasyBCD - program umożliwia stworzenie listy systemów operacyjnych, które mają być uruchomione po określonym czasie, przed jakąkolwiek zmianą, czas ten wynosi 30 sekund. Prosta i mała aplikacja.
Unlocker - Program jest narzędziem do dokonywania zmian na plikach, które są obecnie otwarte, to znaczy się, można je kopiować, przenosić, edytować i tak dalej. Z reguły takie operacje na otwartych plikach są nie możliwe.
Licencja programu bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP