Co by było gdyby na przykład nie powstały takie programy jak Windows, co by było gdyby wcześniej ktoś nie stworzył Nortona Comanndera. Czy komputery byłyby użyteczne w takim stopniu w jakim są teraz ? Nie, byłyby całkowicie bezużyteczne dla większej grupy ludzi gdyż sprzęt ten byłby jedynie zarezerwowany dla wąskiego grona ludzi znających się na programowaniu i mogących stworzyć coś na własne potrzeby. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko być wdzięcznym osobom które miały w sobie dość siły woli i zaparcia, wzięły się za naukę programowania, a którzy teraz mogą zarabiać na sprzedaży programów które by kupujemy. Jak natomiast wygląda kwestia prawna. Piractwo komputerowe jest powszechne. W dzisiejszych czasach nie fiest jakąś trudnością pójść na pierwszy lepszy bazar i zakupić grę która dopiero co wyszła na rynek, w foliowym opakowaniu, czasem niby spolszczona ale z lektorem jakoś dziwnie mówiącym jak sąsiedni z naszej wschodniej granicy, a wszystko to już za 20 zł. Jednak czy jest to dobry zakup ?
Kategoria: Odtwarzacze filmów
System: MS Windows 2000/XP/2003/Vista
Wielkość: 13 415 kB
Licencja: bezpłatna (GNU General Public License)
Pobierano 773 razy
Wersja Archiwalna + pozostałe wersje programu
Songbird
Najlepsza i najbardziej popularna przeglądarka plików MP3, biblioteka muzyczna, jak i odtwarzacz muzyczny, z wieloma istotnymi funkcjami dla odtwarzania muzyki z komputera.
BS.Player to odtwarzacz, które weźmie Cię w świat wielu ciekawych, a wręcz zachwycających filmów. Nie ważne czy lubisz horrory, filmy fantasy, a może komedie. Z przestawianym odtwarzaczem multimedialnym zdołasz wyświetlić wszystkie filmy zapisane w większości formatach jakie są dostępne na rynku internetowym. BS.Player to jeden z lepszych odtwarzaczy filmów.
Aplikacja idealna do odtwarzania filmów, mało tego, filmy te mogą być z napisami. Odtworzy wszystkie popularniejsze formaty wideo.
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/2000/XP
Media Player Classic to jeden z popularniejszych i równocześnie jeden z najlepszych odtwarzaczy plików multimedialnych. Media Player Classic mimo swojej prostoty potrafi odtworzyć prawie wszystkie filmy, z którymi nie radzą sobie nawet kombajny multimedialne, oczywście wymaga do tego odpowiednich kodeków.
Windows Media Player - jest to bardzo profesjonalny program multimedialny. Umożliwia odtwarzanie plików wideo i audio. Jeśli nie mamy pewnych kodeków to nie odtworzymy danego pliku.
SMPlayer to odtwarzacz plików multimedialnych oparty na bardzo popularnym Mplayer. Program ten zasługuje na uznanie z powodu możliwości odtworzenia prawie wszystkich najpopularniejszych programów audio i wideo bez potrzeby instalacji dodatkowych kodeków. Jest to wyjątkowo ważne dla początkujących użytkowników, którzy nie wiedzą jak zainstalować dodatkowe kodeki.