Kantaris - Z tym programem bez problemy otworzymy pliki w formacie takim jak: AVI, MPEG, MGEG-AVC, WMV, MOV, MKV, QuickTime, Matroska, Divx, Xvid, H264, MP3, WMA, OGG, MIDI, AC3, AAC, MP4, FLAC i tak dalej. Krótko pisząc, jest to odtwarzacz multimedialny.
Kategoria: Odtwarzacze filmów
System: MS Windows 2000/XP/2003/Vista
Wielkość: 9 128 kB
Licencja: bezpłatna (GNU General Public License)
Pobierano 2491 razy
Wersja Archiwalna + pozostałe wersje programu
Kantaris
The KMPlayer to odtwarzacz multimedialny, który cechuje się bardzo duża ilością odtwarzanych formatów. Dzięki temu odtwarzaczami nie będziemy musieli godzina szukać kodeków, które umożliwią nam oglądanie filmów, tylko natychmiast będziemy mogli włączyć filmy. Oczywiście KMPlayer posiada wszystkie niezbędne funkcje, które są stosowane w innych odtwarzaczach.
Dziobas RAR Player - Jest to krótko pisząc nakładka graficzna, na program o nazwie Mplayer. Aplikacja umożliwia odtwarzanie filmów w formatach: AVI, MPGE, BIN, RMVB, MKV. Program oprócz samych filmów, wyświetla również napisy do filmów.
Aplikacja idealna do odtwarzania filmów, mało tego, filmy te mogą być z napisami. Odtworzy wszystkie popularniejsze formaty wideo.
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/2000/XP
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista/7
Najlepsza i najbardziej popularna przeglądarka plików MP3, biblioteka muzyczna, jak i odtwarzacz muzyczny, z wieloma istotnymi funkcjami dla odtwarzania muzyki z komputera.
GOM Player - program przeznaczony do odtwarzania plików multimedialnych, w takich format jak: XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263 choć nie tylko w tych. Mało tego, nie musimy mieć zainstalowanych kodeków, by odtwarzać filmy, program zadba o nie sam.