Kantaris 0.6.6
Akutalizacja: 12-09-2010
Kantaris - Z tym programem bez problemy otworzymy pliki w formacie takim jak: AVI, MPEG, MGEG-AVC, WMV, MOV, MKV, QuickTime, Matroska, Divx, Xvid, H264, MP3, WMA, OGG, MIDI, AC3, AAC, MP4, FLAC i tak dalej. Krótko pisząc, jest to odtwarzacz multimedialny.
Kategoria: Odtwarzacze filmów
System: Windows 2000/XP/Vista/7
Wielkość: 14,57 MB
Licencja: bezpłatna
Pobierano 15914 razy
Wersja Aktualna + pozostałe wersje programu
Kantaris
Adobe Media Player to odtwarzacz plików multimedialnych, który umożliwia odtwarzanie materiałów znanych telewizji internetowych. Z pomocą tego programu bardzo łatwo znajdziemy dowolne filmy, teledyski czy piosenki. Adobe Media Player zasługuje na pochwałę ze względu na bardzo przyjemny szablon graficzny oraz prosty interfejs.
Aplikacja idealna do odtwarzania filmów, mało tego, filmy te mogą być z napisami. Odtworzy wszystkie popularniejsze formaty wideo.
SubEdit-Player - jeden z wielu niewielkich programów, a potrafiących sporo? Aplikacja pozwala na tworzenie nowych napisów do filmu, a także edytowanie już istniejących. Bardzo prosty w obsłudze.
AIMP - z tym programem możemy wiele, ale jedynie z muzyką. Pozwala na zapisywanie plików w formatach: MP3 lub WAV. Odtwarza stacje radiowe, istnieje możliwość komponowania i odtwarzania list z piosenkami, edytowanie metadanych, a także kopiowanie płyt Audio-CD.
IPLA 1
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/2000/XP/Vista
XMPlay to darmowy odtwarzacz muzyczny, który umożliwia odtwarzanie piosenek w dowolnym formacie z wyjątkowo dużo jakością (dzięki czemu ma swoich stałych fanów). Program ten posiada także wszystkie niezbędne funkcje jakie można znaleźć w innych tego typu narzędziach. Mimo dobrej jakości program ten jest niewielki i posiada małe wymagania systemowe.