RegSupreme Pro 1.8.0.472
Akutalizacja: 12-09-2010
Zajmują się tym programiści, którzy swoją drogą, za swoją niebagatelną wiedzę i wykształcenie praktyczne dostają bardzo sowite wynagrodzenie. Jednakże trzeba powiedzieć że te pieniądze im się jak najbardziej należą, wykonują naprawdę kawał dobrej roboty. Jak natomiast wygląda kwestia prawna. Piractwo komputerowe jest powszechne. W dzisiejszych czasach nie fiest jakąś trudnością pójść na pierwszy lepszy bazar i zakupić grę która dopiero co wyszła na rynek, w foliowym opakowaniu, czasem niby spolszczona ale z lektorem jakoś dziwnie mówiącym jak sąsiedni z naszej wschodniej granicy, a wszystko to już za 20 zł. Jednak czy jest to dobry zakup ?
Kategoria: Systemowe
System: Windows 98/Me/2000/XP/Vista/2003
Wielkość: 2,52 MB
Licencja: testowa (trial)
Pobierano 868 razy
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP/2003
Dzięki temu programowi przyśpieszymy nasz komputer, internet i wiele innych aplikacji. Wszystko to za jednym kliknięciem myszki. Aplikacja posiada wiele funkcji dzięki którym nasz komputer będzie bardzo szybki. Zaletą programu jest fakt, że wszystkie ustawienia programu można cofnąć do pierwotnego stanu.
AutoHotkey to bardzo ciekawy program komputerowy, który potrafi zautomatyzować każdy proces na komputerze i przypisać do niego dowolny skrót klawiszowy. Program ten jest wyjątkowo przydatny gdy wykonujemy pewne czynności bardzo często i chcielibyśmy je przyśpieszyć. AutoHotkey przydaje się także w niektórych grach internetowych.
Licencja programu testowa (trial). Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista/2003/2008/7
RegSeeker to aplikacja stworzona z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Windows. Program RegSeeker umożliwia zarządzaniem rejestrem systemu poprzez usuwanie niepotrzebnych wpisów, modyfikację programów w auto starcie, usuwanie historii z przeglądarek internetowych oraz historii otwieranych plików oraz posiada wiele innych funkcji.
Licencja programu testowa (trial). Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7