Kantaris 0.6.6
Akutalizacja: 12-09-2010
Kantaris - Z tym programem bez problemy otworzymy pliki w formacie takim jak: AVI, MPEG, MGEG-AVC, WMV, MOV, MKV, QuickTime, Matroska, Divx, Xvid, H264, MP3, WMA, OGG, MIDI, AC3, AAC, MP4, FLAC i tak dalej. Krótko pisząc, jest to odtwarzacz multimedialny.
Kategoria: Odtwarzacze filmów
System: Windows 2000/XP/Vista/7
Wielkość: 14,57 MB
Licencja: bezpłatna
Pobierano 15948 razy
Wersja Aktualna + pozostałe wersje programu
Kantaris
Program AllPlayer jest aplikacją polskiej produkcji, która dość mocno
osadziła się zarówno na rodzimym rynku jak i zagranicznym
Aplikacja jest darmową alternatywą dla programu RealPlayer
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/2000/XP/Vista
Jest jednym z bardziej znanych odtwarzaczy filmów divx, xvid, dvd ale także i tych w niej znanych formatach.
FLV Player jest przeznaczony dla osób, które ściągają filmiki, które są zamieszczane na stronach internetowych. FLV Player umożliwia odtwarzanie filmów w formacie .flv bez użycia przeglądarki internetowej. Mimo iż program ten posiada wyjątkowo skąpe możliwości to czasami jest wyjątkowo przydatny, dlatego warto się w niego zaopatrzyć.
foobar2000 to program autorstwa programisty, który współtworzył Winampa. Oczywiście program ten również służy do odtwarzania plików muzycznych. Niestety program nie może się równać z bardzo popularnym Winampem, choć jego możliwości są podobne, a nawet lepsze to interfejs graficzny jest o wiele gorszy i program nie jest reklamowany.
SMPlayer to odtwarzacz plików multimedialnych oparty na bardzo popularnym Mplayer. Program ten zasługuje na uznanie z powodu możliwości odtworzenia prawie wszystkich najpopularniejszych programów audio i wideo bez potrzeby instalacji dodatkowych kodeków. Jest to wyjątkowo ważne dla początkujących użytkowników, którzy nie wiedzą jak zainstalować dodatkowe kodeki.