Adobe Image Viewer 4.0 plug-in
Programy komputerowe to przede wszystkim oprogramowanie systemowe takie jak: Linux, Windows i inne odpowiedniki, to właśnie dzięki nim włączając komputer widzimy to co widzimy. Trzeba nadmienić że były to najtrudniejsze odo stworzenia programu, do tej kategorii możemy także zaliczyć programy użytkowe graficzne, biurowe, edukacyjne, wideo. Zajmują się tym programiści, którzy swoją drogą, za swoją niebagatelną wiedzę i wykształcenie praktyczne dostają bardzo sowite wynagrodzenie. Jednakże trzeba powiedzieć że te pieniądze im się jak najbardziej należą, wykonują naprawdę kawał dobrej roboty.
Kategoria: Wtyczki (pluginy)
System: MS Windows 98/Me/NT/2000/XP
Wielkość: 2,5 MB
Licencja: bezpłatna (freeware)
Pobierano 1120 razy
Program to edytor tekstowy. Edytor tekstowy dorównuje spokojnie takiemu gigantowi jak MS Word. Posiada wszystkie potrzebne narzędzia do edycji tekstu.
QTTabBar to aplikacja dla użytkowników, którzy sądzą, że interfejs Windowsa stworzony do poruszania się po folderach i plikach jest niewystarczający. QTTabBar dodaje dodatkowe opcje, które upodobniają interfejs do tego z różnych przeglądarek internetowych. Dodatkowo program ten potrafi grupować foldery oraz zabezpieczać je hasłami.
Flash Player to program utworzony pod przeglądarki internetowe w celu możliwości otworzenia obrazów graficznych w nowym oskryptowaniu
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 95/98/Me/NT/2000/XP
FireLogXP to program komputerowy, który umożliwia przeglądanie logów z Firewalla. Aplikacja ta zasługuje na uwagę ze względu na wyjątkowo prosty interfejs dzięki czemu przeglądanie logów z firewalla staje bardzo łatwe, ale co ważniejsze bardzo szybkie. Niestety program ten nie posiada polskiej wersji językowej.
Wysoka cena pakietu biurowego Microsoftu spowodowała, ze stały się bardzo popularne darmowe programy o podobnych możliwościach, które zapisują pliki w innych formatach. Niestety pakiet Microsoft Office nie potrafi obsłużyć tego typu plików i tutaj z pomocą przychodzi Sun ODF Plugin, czyli nakładka na produkt Microsoftu, która to umożliwi.
Licencja programu testowa (shareware). Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP