Ceny oprogramowania są różne, tak samo jak i różne są same programy komputerowe, różny jest czas ich wykonania i włożony wkład pracy, technologie użyte przy stworzeniu danego programu, różny zespół ludzi, różny nakład pieniężny i tak dalej. Dlatego też nie można wrzucać wszystkich programów do jednego worka. Jak natomiast wygląda kwestia prawna. Piractwo komputerowe jest powszechne. W dzisiejszych czasach nie fiest jakąś trudnością pójść na pierwszy lepszy bazar i zakupić grę która dopiero co wyszła na rynek, w foliowym opakowaniu, czasem niby spolszczona ale z lektorem jakoś dziwnie mówiącym jak sąsiedni z naszej wschodniej granicy, a wszystko to już za 20 zł. Jednak czy jest to dobry zakup ?
Kategoria: Komunikatory internetowe
System: MS Windows 98/Me/2000/XP/Vista
Wielkość: 9 268 kB
Licencja: bezpłatna (freeware)
Pobierano 745 razy
Wersja Archiwalna + pozostałe wersje programu
Spik
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/2000/XP/Vista/7
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/2000/XP/Vista
Google Talk to produkt firmy Google, który umożliwia użytkownikom poczty Gmail rozmowy za pomocą wiadomości tekstowych lub zwykłe rozmowy głosowe jak w popularnym programie Skype. Program ten ma niesamowite możliwości i prawdopodobnie w niedługim czasie zyska ogromne możliwości i wyprze z rynku pozostałe programy tego typu.
Yahoo! Messenger jest programem komputerowym podobnym do naszego Gadu Gadu, czyli jest najzwyklejszym komunikatorem internetowym. Yahoo! Messenger jest bardzo popularny poza granicami naszego terytorium jednak w samej Polsce korzysta z niego niewielu użytkowników, dlatego jeśli szukasz komunikatora przez, który chciałbyś rozmawiać z znajomymi to powinieneś szukać dalej.
Windows Live Messenger to jak sama nazwa wskazuje produkt Microsoftu, który działa jako komunikator internetowy. W porównaniu do innych znanych komunikatorów internetowych takich jak na przykład program Gadu Gadu to Windows Live Messenger nie wprowadza nic nowego. Liczba osób z niego korzystających też nie jest zbyt duża, co czyni ten program dość mało użytecznym.
Jest to komunikator internetowy, należący do firmy Microsoft, umożliwia rozmowę głosową jak i tekstową.
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/2000/XP/Vista/7