Spider Player - Dzięki programowi możemy rippować i odtwarzać pliki audio. Pliki są rippowane z Audio CD na jeden z formatów: MP3, WMA, OGG lub WAV. Natomiast jeśli chodzi o obsługę, to nie jest trudna. Program dodatkowo ma kilka skórek, które możemy łatwo zmieniać, a także ma możliwość odsłuchiwania strumieni internetowych, funkcję edycji tagów (ID3v1, ID3v2, Vorbis, FLAC i WMA meta data).
Kategoria: Odtwarzacze filmów
System: MS Windows 2000/XP/Vista
Wielkość: 3 434 kB
Licencja: bezpłatna (freeware)
Pobierano 3438 razy
Wersja Archiwalna + pozostałe wersje programu
Spider Player
Aplikacja idealna do odtwarzania filmów, mało tego, filmy te mogą być z napisami. Odtworzy wszystkie popularniejsze formaty wideo.
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista/7
IPLA 1
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/2000/XP/Vista
Dziobas RAR Player - Jest to krótko pisząc nakładka graficzna, na program o nazwie Mplayer. Aplikacja umożliwia odtwarzanie filmów w formatach: AVI, MPGE, BIN, RMVB, MKV. Program oprócz samych filmów, wyświetla również napisy do filmów.
QuickTime jest programem dzięki któremu możemy odtworzyć pliki wideo i muzyczne, nawet te w dość nietypowych formatach. Jest to jednak także bardzo dobry program do katalogowania plików muzycznych.
BS.Player to odtwarzacz, które weźmie Cię w świat wielu ciekawych, a wręcz zachwycających filmów. Nie ważne czy lubisz horrory, filmy fantasy, a może komedie. Z przestawianym odtwarzaczem multimedialnym zdołasz wyświetlić wszystkie filmy zapisane w większości formatach jakie są dostępne na rynku internetowym. BS.Player to jeden z lepszych odtwarzaczy filmów.