Kantaris - Z tym programem bez problemy otworzymy pliki w formacie takim jak: AVI, MPEG, MGEG-AVC, WMV, MOV, MKV, QuickTime, Matroska, Divx, Xvid, H264, MP3, WMA, OGG, MIDI, AC3, AAC, MP4, FLAC i tak dalej. Krótko pisząc, jest to odtwarzacz multimedialny.
Kategoria: Odtwarzacze filmów
System: MS Windows 2000/XP/2003/Vista
Wielkość: 9 100 kB
Licencja: bezpłatna (freeware)
Pobierano 2900 razy
Wersja Archiwalna + pozostałe wersje programu
Kantaris
Program AllPlayer jest aplikacją polskiej produkcji, która dość mocno
osadziła się zarówno na rodzimym rynku jak i zagranicznym
FLVPlayer 2.0 to program multimedialny, który umożliwia wyświetlanie filmów zapisanych w formacie FLV, czyli formacie, który jest używany do zapisywania filmów wykorzystywanych na stronach internetowych. Mimo iż przeglądarki bez problemu odtwarzają takie filmy to programy multimedialne mogą mieć duże problemy, dlatego powstał ten program.
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista/2003/7
VLC Media Player to wyjątkowo popularny odtwarzacz plików wideo. Opisywana aplikacja cieszy się ogromną popularnością ze względu na bardzo duże możliwości, mimo iż jest to program komputerowy całkowicie bezpłatny. VLC Media Player jest wyjątkowo przydatna gdy posiadamy film z uszkodzoną ścieżką filmową lub napisami, ponieważ umożliwia jej przesuwanie i tym podobne opcje.
XMPlay to darmowy odtwarzacz muzyczny, który umożliwia odtwarzanie piosenek w dowolnym formacie z wyjątkowo dużo jakością (dzięki czemu ma swoich stałych fanów). Program ten posiada także wszystkie niezbędne funkcje jakie można znaleźć w innych tego typu narzędziach. Mimo dobrej jakości program ten jest niewielki i posiada małe wymagania systemowe.
Aplikacja idealna do odtwarzania filmów, mało tego, filmy te mogą być z napisami. Odtworzy wszystkie popularniejsze formaty wideo.
Najlepsza i najbardziej popularna przeglądarka plików MP3, biblioteka muzyczna, jak i odtwarzacz muzyczny, z wieloma istotnymi funkcjami dla odtwarzania muzyki z komputera.