Polecane Aplikacje: + OpenOffice.org + Skype + AVG Anti-Virus Free Edition + K-Lite Codec Pack +

Inne programy z tej kategorii:

Spider Player 2.5.2

Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista/7

VPlayer 0.6e plus

Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/2000/XP

ALLPlayer 4.4.6.9

Program AllPlayer jest aplikacją polskiej produkcji, która dość mocno osadziła się zarówno na rodzimym rynku jak i zagranicznym

Zoom Player 5.02 Standard

Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/2000/XP/Vista

AIMP 2.61.583

AIMP - z tym programem możemy wiele, ale jedynie z muzyką. Pozwala na zapisywanie plików w formatach: MP3 lub WAV. Odtwarza stacje radiowe, istnieje możliwość komponowania i odtwarzania list z piosenkami, edytowanie metadanych, a także kopiowanie płyt Audio-CD.

QuickTime 7.6.8

QuickTime jest programem dzięki któremu możemy odtworzyć pliki wideo i muzyczne, nawet te w dość nietypowych formatach. Jest to jednak także bardzo dobry program do katalogowania plików muzycznych.

FLV Player 2.0 build 25

FLV Player jest przeznaczony dla osób, które ściągają filmiki, które są zamieszczane na stronach internetowych. FLV Player umożliwia odtwarzanie filmów w formacie .flv bez użycia przeglądarki internetowej. Mimo iż program ten posiada wyjątkowo skąpe możliwości to czasami jest wyjątkowo przydatny, dlatego warto się w niego zaopatrzyć.

Słowa kluczowe z wyszukiwania:

Użytkowników ONLINE:
Hosted in OVH.