Kantaris 0.6.6
Akutalizacja: 12-09-2010
Kantaris - Z tym programem bez problemy otworzymy pliki w formacie takim jak: AVI, MPEG, MGEG-AVC, WMV, MOV, MKV, QuickTime, Matroska, Divx, Xvid, H264, MP3, WMA, OGG, MIDI, AC3, AAC, MP4, FLAC i tak dalej. Krótko pisząc, jest to odtwarzacz multimedialny.
Kategoria: Odtwarzacze filmów
System: Windows 2000/XP/Vista/7
Wielkość: 14,57 MB
Licencja: bezpłatna
Pobierano 15980 razy
Wersja Aktualna + pozostałe wersje programu
Kantaris
Media Player Classic to jeden z popularniejszych i równocześnie jeden z najlepszych odtwarzaczy plików multimedialnych. Media Player Classic mimo swojej prostoty potrafi odtworzyć prawie wszystkie filmy, z którymi nie radzą sobie nawet kombajny multimedialne, oczywście wymaga do tego odpowiednich kodeków.
GOM Player - program przeznaczony do odtwarzania plików multimedialnych, w takich format jak: XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263 choć nie tylko w tych. Mało tego, nie musimy mieć zainstalowanych kodeków, by odtwarzać filmy, program zadba o nie sam.
FLVPlayer 2.0 to program multimedialny, który umożliwia wyświetlanie filmów zapisanych w formacie FLV, czyli formacie, który jest używany do zapisywania filmów wykorzystywanych na stronach internetowych. Mimo iż przeglądarki bez problemu odtwarzają takie filmy to programy multimedialne mogą mieć duże problemy, dlatego powstał ten program.
SubEdit-Player - jeden z wielu niewielkich programów, a potrafiących sporo? Aplikacja pozwala na tworzenie nowych napisów do filmu, a także edytowanie już istniejących. Bardzo prosty w obsłudze.
Najlepsza i najbardziej popularna przeglądarka plików MP3, biblioteka muzyczna, jak i odtwarzacz muzyczny, z wieloma istotnymi funkcjami dla odtwarzania muzyki z komputera.
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista/2003/7
CrystalPlayer Professional - Możemy nie tylko oglądać filmy, ale wyświetlać napisy i co ciekawe robić zrzuty ekranu z danego momentu w filmie. Dodatkowo CrystalPlayer posiada zbiór filtrów Wideo i Audio, własny dekoder MPEG4, Crystal AC3 multichannel audio decoder i Crystal MPEG1/2 video decoder.