Kantaris 0.6.6
Akutalizacja: 12-09-2010
Kantaris - Z tym programem bez problemy otworzymy pliki w formacie takim jak: AVI, MPEG, MGEG-AVC, WMV, MOV, MKV, QuickTime, Matroska, Divx, Xvid, H264, MP3, WMA, OGG, MIDI, AC3, AAC, MP4, FLAC i tak dalej. Krótko pisząc, jest to odtwarzacz multimedialny.
Kategoria: Odtwarzacze filmów
System: Windows 2000/XP/Vista/7
Wielkość: 14,57 MB
Licencja: bezpłatna
Pobierano 15958 razy
Wersja Aktualna + pozostałe wersje programu
Kantaris
Kantaris - Z tym programem bez problemy otworzymy pliki w formacie takim jak: AVI, MPEG, MGEG-AVC, WMV, MOV, MKV, QuickTime, Matroska, Divx, Xvid, H264, MP3, WMA, OGG, MIDI, AC3, AAC, MP4, FLAC i tak dalej. Krótko pisząc, jest to odtwarzacz multimedialny.
Media Player Classic to jeden z popularniejszych i równocześnie jeden z najlepszych odtwarzaczy plików multimedialnych. Media Player Classic mimo swojej prostoty potrafi odtworzyć prawie wszystkie filmy, z którymi nie radzą sobie nawet kombajny multimedialne, oczywście wymaga do tego odpowiednich kodeków.
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/2000/XP
Jest jednym z bardziej znanych odtwarzaczy filmów divx, xvid, dvd ale także i tych w niej znanych formatach.
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/2000/XP/Vista
SubEdit-Player - jeden z wielu niewielkich programów, a potrafiących sporo? Aplikacja pozwala na tworzenie nowych napisów do filmu, a także edytowanie już istniejących. Bardzo prosty w obsłudze.
FLVPlayer 2.0 to program multimedialny, który umożliwia wyświetlanie filmów zapisanych w formacie FLV, czyli formacie, który jest używany do zapisywania filmów wykorzystywanych na stronach internetowych. Mimo iż przeglądarki bez problemu odtwarzają takie filmy to programy multimedialne mogą mieć duże problemy, dlatego powstał ten program.