Kantaris 0.6.6
Akutalizacja: 12-09-2010
Kantaris - Z tym programem bez problemy otworzymy pliki w formacie takim jak: AVI, MPEG, MGEG-AVC, WMV, MOV, MKV, QuickTime, Matroska, Divx, Xvid, H264, MP3, WMA, OGG, MIDI, AC3, AAC, MP4, FLAC i tak dalej. Krótko pisząc, jest to odtwarzacz multimedialny.
Kategoria: Odtwarzacze filmów
System: Windows 2000/XP/Vista/7
Wielkość: 14,57 MB
Licencja: bezpłatna
Pobierano 16105 razy
Wersja Aktualna + pozostałe wersje programu
Kantaris
FLV Player jest przeznaczony dla osób, które ściągają filmiki, które są zamieszczane na stronach internetowych. FLV Player umożliwia odtwarzanie filmów w formacie .flv bez użycia przeglądarki internetowej. Mimo iż program ten posiada wyjątkowo skąpe możliwości to czasami jest wyjątkowo przydatny, dlatego warto się w niego zaopatrzyć.
VLC Media Player to wyjątkowo popularny odtwarzacz plików wideo. Opisywana aplikacja cieszy się ogromną popularnością ze względu na bardzo duże możliwości, mimo iż jest to program komputerowy całkowicie bezpłatny. VLC Media Player jest wyjątkowo przydatna gdy posiadamy film z uszkodzoną ścieżką filmową lub napisami, ponieważ umożliwia jej przesuwanie i tym podobne opcje.
QuickTime jest programem dzięki któremu możemy odtworzyć pliki wideo i muzyczne, nawet te w dość nietypowych formatach. Jest to jednak także bardzo dobry program do katalogowania plików muzycznych.
IPLA 1
Windows Media Player - jest to bardzo profesjonalny program multimedialny. Umożliwia odtwarzanie plików wideo i audio. Jeśli nie mamy pewnych kodeków to nie odtworzymy danego pliku.
Jest jednym z bardziej znanych odtwarzaczy filmów divx, xvid, dvd ale także i tych w niej znanych formatach.
Dziobas RAR Player - Jest to krótko pisząc nakładka graficzna, na program o nazwie Mplayer. Aplikacja umożliwia odtwarzanie filmów w formatach: AVI, MPGE, BIN, RMVB, MKV. Program oprócz samych filmów, wyświetla również napisy do filmów.