Polecane Aplikacje: + IrfanView + AutoCAD + eMule + Picasa +

Inne programy z tej kategorii:

XNA Game Studio 4.0

Aplikacja o nazwie XNA Game Studio jest to tak naprawdę cały zestaw różnego rodzaju narzędzi, które mają za zadanie wspomagać tworzenia aplikacji multimedialnych, choć warto wspomnieć, że są to multiplatformowe aplikacje multimedialne

Multimedia Fusion 2 Developer

Multimedia Fusion to rozbudowany program komputerowy przeznaczony dla miłośników tworzenia gier. Największą zaletą tego programu jest możliwość tworzenia gier nie tylko w 2D, ale także trójwymiarowych. Oczywiście aplikacja ta umożliwia tworzenie gier przez osoby, które nie posiadają wiedzy programistycznej, choć z taka wiedza można stworzyć o wiele lepsze gry.

The Games Factory 2

The Games Factory - program przeznaczony dla ludzi, którzy chcą stworzyć swoją pierwszą amatorską grę przygodową. Program posiada odpowiedni środowisko do animacji, jest tam też okienko na kod, charakteryzuje się niezwykłą prostotą w programowaniu gier.

Adventure Game Studio 3.1.2 SP 1

Adventure Game Studio - program pozwala na stworzenie gier takich, jak były tworzone w latach 90-tych. Gry tworzone w tym programie mogą być z gatunku gier przygodowych.

Quest3D 4.3.2

Licencja programu testowa (demo). Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista

Game Maker Lite 8.0

Game Maker Lite to program komputerów, który spełni Twoje marzenia o projektowaniu gier komputerowych. Z pomocą tej aplikacji bez jakiejkolwiek wiedzy programistycznej stworzysz grę 2D lub 3D. Mimo iż wiedza programistyczna nie jest wymagana to osoby z taką umiejętnością będą mogli tworzyć gry o wiele bardziej rozbudowane.

XNA Game Studio Express 2.0

XNA Game Studio Express to jak sama nazwa nam podpowiada program komputerowy stworzony z myślą o osobach, które chciałby stworzyć własne gry komputerowe, ale nie posiadają odpowiedniej wiedzy programistycznej. Z pomocą tego programu nawet początkujący użytkownicy będą w stanie stworzyć gry, których będą nam zazdrościli wszyscy internetowi znajomi.

Słowa kluczowe z wyszukiwania:

Użytkowników ONLINE:
Hosted in OVH.