Polecane Aplikacje: + QuickTime + Nero + avast! + BearShare +

Inne programy z tej kategorii:

Kantaris 0.6.6

Kantaris - Z tym programem bez problemy otworzymy pliki w formacie takim jak: AVI, MPEG, MGEG-AVC, WMV, MOV, MKV, QuickTime, Matroska, Divx, Xvid, H264, MP3, WMA, OGG, MIDI, AC3, AAC, MP4, FLAC i tak dalej. Krótko pisząc, jest to odtwarzacz multimedialny.

SubEdit-Player build 4072

SubEdit-Player - jeden z wielu niewielkich programów, a potrafiących sporo? Aplikacja pozwala na tworzenie nowych napisów do filmu, a także edytowanie już istniejących. Bardzo prosty w obsłudze.

musicCube 1.0

Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 95/98/Me/2000/XP

Dziobas RAR Player 0.009.51

Dziobas RAR Player - Jest to krótko pisząc nakładka graficzna, na program o nazwie Mplayer. Aplikacja umożliwia odtwarzanie filmów w formatach: AVI, MPGE, BIN, RMVB, MKV. Program oprócz samych filmów, wyświetla również napisy do filmów.

VPlayer 0.6e plus

Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/2000/XP

QuickTime 7.6.8

QuickTime jest programem dzięki któremu możemy odtworzyć pliki wideo i muzyczne, nawet te w dość nietypowych formatach. Jest to jednak także bardzo dobry program do katalogowania plików muzycznych.

foobar2000 1.1.1

foobar2000 to program autorstwa programisty, który współtworzył Winampa. Oczywiście program ten również służy do odtwarzania plików muzycznych. Niestety program nie może się równać z bardzo popularnym Winampem, choć jego możliwości są podobne, a nawet lepsze to interfejs graficzny jest o wiele gorszy i program nie jest reklamowany.

Słowa kluczowe z wyszukiwania:

Użytkowników ONLINE:
Hosted in OVH.