Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003
Program ten jest małym, prostym i darmowym, dzięki któremu możemy podglądać w jaki sposób przepływają strumienie multimedialne w Internecie.
Ivona to syntezator mowy. Automatycznie jest on w stanie odczytać napisany tekst, przy czym wykazuje się szczególną dbałością o szczegóły i wyrazistością dźwięku.
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP, Mac OS X 10.2
save2pc - oglądasz filmiki na takich portalach jak Youtube.com, GoogleVideo.com , Myspace.com? Zainstaluj program, umożliwia on pobieranie ulubionych filmików na dysk.
Aplikacja jaką jest CrazyTalk to naprawdę bardzo ciekawy pomysł
Program przy pomocy którego będziemy mogli przekształcić po przeskalowaniu tekstu pisanego na komputerze w ludzki głos. Program sam będzie odczytywał całe zdania z imponującą dokładnością i realistycznością.