Polecane Aplikacje: + Kaspersky Anti-Virus + AVG Anti-Virus Free Edition + PowerPoint Viewer + WinZip +

Inne programy z tej kategorii:

Double Desktop 2.0

Double Desktop to program, który stworzy na naszym komputerze drugi pulpit i umożliwi nam błyskawiczne przełączanie się pomiędzy dwoma pulpitami za pomocą pojedynczego kliknięcia myszka. Program ten jest przydatny gdy często pracujemy na wielu otwartych oknach lub chcemy mieć możliwość szybkiego ukrycia tego co robimy na komputerze.

RocketDock 1.3.5

Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista/7

ViStart Build 3682

Jest to program dzięki któremu z naszego stosunkowo starego Windows XP PL, możemy utworzyć (przynajmniej wyglądowo i częściowo oprogramowanego) Windows Vista.

Webshots Desktop 3.1.5.7619

Licencja programu bezpłatna (adware). Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7

DeskSpace 1.5.8.5

DeskSpace to bardzo ciekawy program komputerowy do zmiany standardowego pulpitu w systemie operacyjnym Windows w trójwymiarowy obiekt, składający się z kilku pulpitów. DeskSpace jest przeznaczone szczególnie dla osób, które posiadają na pulpicie bardzo dużo plików i skrótów lub osób, które chcą po prostu upiększyć pulpit.

Yahoo! Widgets 4.0.5 Build 184b Release 3

Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows XP/2000/Vista

Samurize 1.64.3

Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/2003

Słowa kluczowe z wyszukiwania:

Użytkowników ONLINE:
Hosted in OVH.