Kantaris 0.6.6
Akutalizacja: 12-09-2010
Kantaris - Z tym programem bez problemy otworzymy pliki w formacie takim jak: AVI, MPEG, MGEG-AVC, WMV, MOV, MKV, QuickTime, Matroska, Divx, Xvid, H264, MP3, WMA, OGG, MIDI, AC3, AAC, MP4, FLAC i tak dalej. Krótko pisząc, jest to odtwarzacz multimedialny.
Kategoria: Odtwarzacze filmów
System: Windows 2000/XP/Vista/7
Wielkość: 14,57 MB
Licencja: bezpłatna
Pobierano 15914 razy
Wersja Aktualna + pozostałe wersje programu
Kantaris
Aplikacja idealna do odtwarzania filmów, mało tego, filmy te mogą być z napisami. Odtworzy wszystkie popularniejsze formaty wideo.
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 95/98/Me/2000/XP
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/2000/XP
CrystalPlayer Professional - Możemy nie tylko oglądać filmy, ale wyświetlać napisy i co ciekawe robić zrzuty ekranu z danego momentu w filmie. Dodatkowo CrystalPlayer posiada zbiór filtrów Wideo i Audio, własny dekoder MPEG4, Crystal AC3 multichannel audio decoder i Crystal MPEG1/2 video decoder.
foobar2000 to program autorstwa programisty, który współtworzył Winampa. Oczywiście program ten również służy do odtwarzania plików muzycznych. Niestety program nie może się równać z bardzo popularnym Winampem, choć jego możliwości są podobne, a nawet lepsze to interfejs graficzny jest o wiele gorszy i program nie jest reklamowany.
FLVPlayer 2.0 to program multimedialny, który umożliwia wyświetlanie filmów zapisanych w formacie FLV, czyli formacie, który jest używany do zapisywania filmów wykorzystywanych na stronach internetowych. Mimo iż przeglądarki bez problemu odtwarzają takie filmy to programy multimedialne mogą mieć duże problemy, dlatego powstał ten program.
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/2000/XP/Vista