Songbird 1.8.0
Akutalizacja: 12-09-2010
Niekoniecznie, należy pamiętać że producenci gier oferują wiele bonusów za zakup produktów oryginalnych, gwarancję na płytę, nawet jeśli zostanie porysowana z naszej winy, zawsze podlega wymianie, oryginalną instrukcję i poradnik do gry, często dodatkowe bonusy jak płyta ze ścieżką dźwiękową, jakieś dokumenty w jaki sposób gra była tworzona, dodatki do gry, dodatkowe tricki, a czasem nawet i kupony lojalnościowe, gdzie zbieramy pieniądze za które możemy później zakupić nową grę, niektóre portale uruchomiły nawet strefy wymiany gier używanych. Ceny oprogramowania są różne, tak samo jak i różne są same programy komputerowe, różny jest czas ich wykonania i włożony wkład pracy, technologie użyte przy stworzeniu danego programu, różny zespół ludzi, różny nakład pieniężny i tak dalej. Dlatego też nie można wrzucać wszystkich programów do jednego worka.
Kategoria: Odtwarzacze filmów
System: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Wielkość: 13,12 MB
Licencja: bezpłatna
Pobierano 1410 razy
Wersja Aktualna + pozostałe wersje programu
Songbird
Najlepsza i najbardziej popularna przeglądarka plików MP3, biblioteka muzyczna, jak i odtwarzacz muzyczny, z wieloma istotnymi funkcjami dla odtwarzania muzyki z komputera.
The KMPlayer to odtwarzacz multimedialny, który cechuje się bardzo duża ilością odtwarzanych formatów. Dzięki temu odtwarzaczami nie będziemy musieli godzina szukać kodeków, które umożliwią nam oglądanie filmów, tylko natychmiast będziemy mogli włączyć filmy. Oczywiście KMPlayer posiada wszystkie niezbędne funkcje, które są stosowane w innych odtwarzaczach.
Media Player Classic to jeden z popularniejszych i równocześnie jeden z najlepszych odtwarzaczy plików multimedialnych. Media Player Classic mimo swojej prostoty potrafi odtworzyć prawie wszystkie filmy, z którymi nie radzą sobie nawet kombajny multimedialne, oczywście wymaga do tego odpowiednich kodeków.
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 95/98/Me/2000/XP
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/2000/XP
QuickTime jest programem dzięki któremu możemy odtworzyć pliki wideo i muzyczne, nawet te w dość nietypowych formatach. Jest to jednak także bardzo dobry program do katalogowania plików muzycznych.
SMPlayer to odtwarzacz plików multimedialnych oparty na bardzo popularnym Mplayer. Program ten zasługuje na uznanie z powodu możliwości odtworzenia prawie wszystkich najpopularniejszych programów audio i wideo bez potrzeby instalacji dodatkowych kodeków. Jest to wyjątkowo ważne dla początkujących użytkowników, którzy nie wiedzą jak zainstalować dodatkowe kodeki.