Programy komputerowe to także i Gry komputerowe, od tych najmniej rozbudowanych jak Pasjans czy Saper (które chyba znają wszyscy), do bardzo rozbudowanych gier komputerowych, z wspaniałą wizualną grafiką, fabuła, mocnym silnikiem pod grę i powstałej ogromnym wkładem nie tylko wiedzy, ale także i pieniędzy. Co by było gdyby na przykład nie powstały takie programy jak Windows, co by było gdyby wcześniej ktoś nie stworzył Nortona Comanndera. Czy komputery byłyby użyteczne w takim stopniu w jakim są teraz ? Nie, byłyby całkowicie bezużyteczne dla większej grupy ludzi gdyż sprzęt ten byłby jedynie zarezerwowany dla wąskiego grona ludzi znających się na programowaniu i mogących stworzyć coś na własne potrzeby. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko być wdzięcznym osobom które miały w sobie dość siły woli i zaparcia, wzięły się za naukę programowania, a którzy teraz mogą zarabiać na sprzedaży programów które by kupujemy.
Kategoria: Tworzenie filmów
System: MS Windows XP/Vista
Wielkość: 144 319 kB
Licencja: bezpłatna (freeware)
Pobierano 3272 razy
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 2000/XP
Windows Movie Maker jest to program, który służy tak naprawdę do tworzenia a także i do edycji filmów różnego rodzaju
Unlead VideoStudio to program przeznaczony głownie dla grafików komputerowych którzy dzięki jego pomocy mogą stworzyć naprawdę imponujące rzeczy.
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows XP
Program umożliwia stworzenie pliku wideo. W programie łączymy ze sobą pliki wideo i audio w jedną całość, co umożliwia stworzenie profesjonalnego pliku multimedialnego. Program idealny do edycji nieliniowej wideo.
Program ten jest przeznaczony do edycji i montażu filmów wideo. Dzięki temu programowi możemy stworzyć niezapomniane filmy, wykadrować zdjęcia, i zaprezentować nasz film znajomym.
Program głównie przeznaczony do obróbki plików wideo. Posiada on bardzo wiele funkcji, a zaspokoi swoimi możliwościami zarówno amatorów jak i profesjonalistów.