Polecane Aplikacje: + Total Commander + uTorrent + FileZilla + PowerPoint Viewer +

Inne programy z tej kategorii:

Startup Control Panel 2.8

Licencja programu bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP

AutoRuns 10.05

AutoRuns - dzięki programowi możemy ustawić, które programy mają być uruchamiane wraz ze startem naszego systemu operacyjnego. Aplikacja nie jest trudna w obsłudze.

Wise Registry Cleaner 5.87

Licencja programu bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/2003/2008/7

MagicTweak 4.12

Licencja programu testowa (trial). Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/2000/XP/Vista

Auslogics Registry Defrag 6.0.5.50

Licencja programu testowa (trial). Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista/2003/2008/7

Fresh UI 8.65

W systemie operacyjnym Windows jest wiele aplikacji, na które nie mamy żadnego wpływu jeśli nie posiadamy wiedzy programistycznej. Fresh UI zmienia to i pozwala nam na zmianę wielu komponentów systemu według naszego uznania. Na uwagę zasługuje fakt, że aplikacja może zapisać stan przed zmianami i jeśli coś pójdzie nie po naszej myśli to wtedy może go przywrócić.

My Drivers 5.00

My Drivers to program zarządzający naszymi komputerowymi sterownikami,. Przy jego pomocy nie tylko możemy je używać, ale także i wynajdywać nowsze wersje.

Słowa kluczowe z wyszukiwania:

Użytkowników ONLINE:
Hosted in OVH.