Polecane Aplikacje: + AIMP + Skype + ZoneAlarm + OpenOffice.org +

Inne programy z tej kategorii:

musicCube 1.0

Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 95/98/Me/2000/XP

Quintessential Media Player 5.0 build 121

Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/2000/XP/Vista

Ipla 2.2.1

IPLA 1

AIMP 2.61.583

AIMP - z tym programem możemy wiele, ale jedynie z muzyką. Pozwala na zapisywanie plików w formatach: MP3 lub WAV. Odtwarza stacje radiowe, istnieje możliwość komponowania i odtwarzania list z piosenkami, edytowanie metadanych, a także kopiowanie płyt Audio-CD.

SubEdit-Player build 4072

SubEdit-Player - jeden z wielu niewielkich programów, a potrafiących sporo? Aplikacja pozwala na tworzenie nowych napisów do filmu, a także edytowanie już istniejących. Bardzo prosty w obsłudze.

FLVPlayer 1.3.3

Flash stał się bardzo popularnym formatem w internecie. Wszystkie najpopularniejsze przeglądarki internetowe potrafią go odtworzyć bez najmniejszych problemów. Problem pojawia się gdy chcemy ściągnąć pliki zapisane w flashu i następnie odtworzyć na dysku komputera. Taką czynność właśnie umożliwi nam FLVPlayer.

foobar2000 1.1.1

foobar2000 to program autorstwa programisty, który współtworzył Winampa. Oczywiście program ten również służy do odtwarzania plików muzycznych. Niestety program nie może się równać z bardzo popularnym Winampem, choć jego możliwości są podobne, a nawet lepsze to interfejs graficzny jest o wiele gorszy i program nie jest reklamowany.

Słowa kluczowe z wyszukiwania:

Użytkowników ONLINE:
Hosted in OVH.