Kantaris - Z tym programem bez problemy otworzymy pliki w formacie takim jak: AVI, MPEG, MGEG-AVC, WMV, MOV, MKV, QuickTime, Matroska, Divx, Xvid, H264, MP3, WMA, OGG, MIDI, AC3, AAC, MP4, FLAC i tak dalej. Krótko pisząc, jest to odtwarzacz multimedialny.
Kategoria: Odtwarzacze filmów
System: MS Windows 2000/XP/2003/Vista
Wielkość: 9 100 kB
Licencja: bezpłatna (GNU General Public License)
Pobierano 4243 razy
Wersja Archiwalna + pozostałe wersje programu
Kantaris
Adobe Media Player to odtwarzacz plików multimedialnych, który umożliwia odtwarzanie materiałów znanych telewizji internetowych. Z pomocą tego programu bardzo łatwo znajdziemy dowolne filmy, teledyski czy piosenki. Adobe Media Player zasługuje na pochwałę ze względu na bardzo przyjemny szablon graficzny oraz prosty interfejs.
Najlepsza i najbardziej popularna przeglądarka plików MP3, biblioteka muzyczna, jak i odtwarzacz muzyczny, z wieloma istotnymi funkcjami dla odtwarzania muzyki z komputera.
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/2000/XP
FLVPlayer 2.0 to program multimedialny, który umożliwia wyświetlanie filmów zapisanych w formacie FLV, czyli formacie, który jest używany do zapisywania filmów wykorzystywanych na stronach internetowych. Mimo iż przeglądarki bez problemu odtwarzają takie filmy to programy multimedialne mogą mieć duże problemy, dlatego powstał ten program.
Dziobas RAR Player - Jest to krótko pisząc nakładka graficzna, na program o nazwie Mplayer. Aplikacja umożliwia odtwarzanie filmów w formatach: AVI, MPGE, BIN, RMVB, MKV. Program oprócz samych filmów, wyświetla również napisy do filmów.
VLC Media Player to wyjątkowo popularny odtwarzacz plików wideo. Opisywana aplikacja cieszy się ogromną popularnością ze względu na bardzo duże możliwości, mimo iż jest to program komputerowy całkowicie bezpłatny. VLC Media Player jest wyjątkowo przydatna gdy posiadamy film z uszkodzoną ścieżką filmową lub napisami, ponieważ umożliwia jej przesuwanie i tym podobne opcje.
Kantaris - Z tym programem bez problemy otworzymy pliki w formacie takim jak: AVI, MPEG, MGEG-AVC, WMV, MOV, MKV, QuickTime, Matroska, Divx, Xvid, H264, MP3, WMA, OGG, MIDI, AC3, AAC, MP4, FLAC i tak dalej. Krótko pisząc, jest to odtwarzacz multimedialny.