Polecane Aplikacje: + Internet Explorer + NOD32 + ALLPlayer + GIMP +

Inne programy z tej kategorii:

PictView for Servant Salamander 1.10

Licencja programu testowa (trial). Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP

QTTabBar 1.2.2.1

QTTabBar to aplikacja dla użytkowników, którzy sądzą, że interfejs Windowsa stworzony do poruszania się po folderach i plikach jest niewystarczający. QTTabBar dodaje dodatkowe opcje, które upodobniają interfejs do tego z różnych przeglądarek internetowych. Dodatkowo program ten potrafi grupować foldery oraz zabezpieczać je hasłami.

International Character Toolbar dla Office 2003

Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP

Adobe Air 2.5.1.17730

Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 2000/XP/Vista/7

iSpring Pro 5.6

iSpring Pro to aplikacja przeznaczona do generowania plików w formacie SWF z prezentacji multimedialnych przygotowanych w programie Microsoft PowerPoint. Aplikacja ta w pełni integruje się z wspomnianym programem dzięki czemu jej użytkowanie jest wyjątkowo proste. Istnieje także wersja darmowa tego programu, która posiada trochę obkrojone możliwości.

Miranda Gadu-Gadu Protocol 0.0.4.2

Najpopularniejszy polski komunikator, używany przez przeszło 70% polskich internautów, dzięki niemu możemy porozmawiać z naszymi znajomymi także z drugiego końca świata.

Adobe Shockwave Player 11.5.9.615

Adobe Shockwave Player to aplikacja, która jest nakładką na popularne przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer, Mozilla i wszelkie inne, który umożliwia wyświetlanie elementów stron internetowych, które zostały stworzone z udziałem technologii Shockwave. Program ten jest koniecznym elementem systemu jeśli chcemy przeglądać strony internetowe.

Słowa kluczowe z wyszukiwania:

Użytkowników ONLINE:
Hosted in OVH.