Polecane Aplikacje: + Adobe Photoshop CS + Skype + ZoneAlarm + Winamp +

Inne programy z tej kategorii:

ALLPlayer 4.4.6.9

Program AllPlayer jest aplikacją polskiej produkcji, która dość mocno osadziła się zarówno na rodzimym rynku jak i zagranicznym

Adobe Media Player 1.8

Adobe Media Player to odtwarzacz plików multimedialnych, który umożliwia odtwarzanie materiałów znanych telewizji internetowych. Z pomocą tego programu bardzo łatwo znajdziemy dowolne filmy, teledyski czy piosenki. Adobe Media Player zasługuje na pochwałę ze względu na bardzo przyjemny szablon graficzny oraz prosty interfejs.

VPlayer 0.6e plus

Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/2000/XP

BESTplayer 2.131 - wersja rozwojowa

Jest jednym z bardziej znanych odtwarzaczy filmów divx, xvid, dvd ale także i tych w niej znanych formatach.

Zoom Player 5.02 Standard

Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/2000/XP/Vista

Quintessential Media Player 5.0 build 121

Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/2000/XP/Vista

Kantaris 0.6.6

Kantaris - Z tym programem bez problemy otworzymy pliki w formacie takim jak: AVI, MPEG, MGEG-AVC, WMV, MOV, MKV, QuickTime, Matroska, Divx, Xvid, H264, MP3, WMA, OGG, MIDI, AC3, AAC, MP4, FLAC i tak dalej. Krótko pisząc, jest to odtwarzacz multimedialny.

Słowa kluczowe z wyszukiwania:

Użytkowników ONLINE:
Hosted in OVH.