Co by było gdyby na przykład nie powstały takie programy jak Windows, co by było gdyby wcześniej ktoś nie stworzył Nortona Comanndera. Czy komputery byłyby użyteczne w takim stopniu w jakim są teraz ? Nie, byłyby całkowicie bezużyteczne dla większej grupy ludzi gdyż sprzęt ten byłby jedynie zarezerwowany dla wąskiego grona ludzi znających się na programowaniu i mogących stworzyć coś na własne potrzeby. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko być wdzięcznym osobom które miały w sobie dość siły woli i zaparcia, wzięły się za naukę programowania, a którzy teraz mogą zarabiać na sprzedaży programów które by kupujemy. Jak natomiast wygląda kwestia prawna. Piractwo komputerowe jest powszechne. W dzisiejszych czasach nie fiest jakąś trudnością pójść na pierwszy lepszy bazar i zakupić grę która dopiero co wyszła na rynek, w foliowym opakowaniu, czasem niby spolszczona ale z lektorem jakoś dziwnie mówiącym jak sąsiedni z naszej wschodniej granicy, a wszystko to już za 20 zł. Jednak czy jest to dobry zakup ?
Kategoria: Testy i diagnostyka komputera
System: MS Windows 95/98/Me/NT/2000/XP
Wielkość: 1 670 kB
Licencja: bezpłatna (freeware)
Pobierano 776 razy
Wersja Archiwalna + pozostałe wersje programu
SpeedFan
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows XP/Vista/2003
3DMark06 to aplikacja dla zaawansowanych użytkowników, którzy chcieliby przetestować wydajność swojego sprzętu komputerowego przy wyświetlaniu grafiki trójwymiarowej. Przedstawiany program komputerowy jest wykorzystywany nie tylko przez amatorów w domowym zaciszu, ale także przez małe i średnie firmy.
Licencja programu bezpłatna (Open Source). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/NT/2000/XP
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/NT/2000/XP
3DMark Vantage to jedna z setek aplikacji przeznaczonych do testowania sprzętu komputerowego pod względem wyświetlania grafiki trójwymiarowej. Aplikacja ta jest przydatna w sytuacji gdy składamy komputer pod najnowsze gry, które mają bardzo duże wymagania, a w szczególności gdy je włączymy z maksymalnymi detalami.
Memtest86+ to aplikacja, która została stworzona w oparciu o Memtest86. Jak swój pierwowzór służy do testowania pamięci RAM jest jednak o wiele lepiej i szybciej rozwijany dzięki czemu posiada wiele dodatkowych opcji. Program ten tworzy specjalny dysk, za pomocą którego uruchomimy komputer i dopiero podczas takiego uruchomienia testuje pamięć RAM.
Nokia Monitor Test - chcesz nabyć nowy monitor lub sprawdzić czy aktualny sprawuje się doskonale ? To użyj programu, który umożliwia przetestowanie monitora pod kilka parametrami.