Dlaczego w takim razie piractwo jeszcze ma sens. Sytuacja z roku na rok się poprawia, ceny gier spadaj, producenci dostrzegli to że dużo łatwiej i więcej zarobią przy obniżce ceny i porządnym ?pakiecie upominkowym? dla gracza, niż na wysokich cenach i małym zbyciu. Niektóre gry jednak są nadal dość drogie. Do najdroższych produktów należą chyba pogramy wydane przez EA Games, gdzie każdy z nich nie spada poniżej 100 zł. Czy sytuacja się poprawi na przełomie najbliższych lat ? Myślę że nadchodzą ciężkie czasy dla ludzi zarabiających na piractwie. Zajmują się tym programiści, którzy swoją drogą, za swoją niebagatelną wiedzę i wykształcenie praktyczne dostają bardzo sowite wynagrodzenie. Jednakże trzeba powiedzieć że te pieniądze im się jak najbardziej należą, wykonują naprawdę kawał dobrej roboty.
Kategoria: Wtyczki (pluginy)
System: MS Windows 95/98/Me/NT/2000/XP
Wielkość: 177 kB
Licencja: bezpłatna (freeware)
Pobierano 2944 razy
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 95/98/Me/NT/2000/XP
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows XP
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows XP/Vista
Najpopularniejszy polski komunikator, używany przez przeszło 70% polskich internautów, dzięki niemu możemy porozmawiać z naszymi znajomymi także z drugiego końca świata.
Office 2003 Resource Kit - właśnie czytasz opis rozszerzenia instalacyjnego, który dodaje dodatkowe konwertery tekstowe oraz filtry graficzne nie zaimplementowane w programach Excel, Word i PowerPoint z rocznika 2003.
Unlead VideoStudio to program przeznaczony głownie dla grafików komputerowych którzy dzięki jego pomocy mogą stworzyć naprawdę imponujące rzeczy.
Licencja programu bezpłatna. Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP