Polecane Aplikacje: + Winamp + NOD32 + Mozilla Thunderbird + OpenOffice.org +

Inne programy z tej kategorii:

Sunbird 0.9

Sunbird to niezależna wieloplatformowa aplikacja, która działa jako połączenie kalendarza z organizerem. Program ten jest całkowicie bezpłatny, a jego możliwości są o wiele większe niż w nie jednym programie, za który musimy płacić duże pieniądze. Z tego powodu Sunbird zasługuje na uznanie. Gorąco go polecam.

PINs 4.50.0.86

PINs jest programem komputerowym, który pozwoli nam w bezpieczny sposób przechowywać na dysku twardym komputera poufne dane takie jak numery kart kredytowych, PINy i wiele innych danych. Program ten wyróżnia się ze względu na polski interfejs dzięki czemu jego użytkowanie nie sprawia trudności związanych z barierą językową.

WinWorkBar 1.3

WinWorkBar jest programem komputerowym na wzór połączenia kalendarza z terminarzem. Opisywana aplikacja umożliwia wykonywanie notatek oraz przypominanie o nich w dowolny dzień o dowolnej godzinie. Aplikacja ta jest przeznaczona przede wszystkim dla osób, które chciałyby w wydajniejszy sposób zarządzać swoim czasem.

Draco Organizer 3.09 Professional

Licencja programu testowa (trial). Aplikacja działa na systemach Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista

Automatyczny Terminarz 7.2.2

Automatyczny Terminarz to bardzo rozbudowany program komputerowy, którego głównym zadaniem jest przypominanie nam o ważnych zadaniach. Ta część programu działa jak zwykły terminarz, jednak program zasługuje na uwagę z powodu dodatkowych możliwości. Na przykład może on wyłączyć komputer o ustalonej godzinie lub wysyłać wiadomości e-mail.

EssentialPIM Free 3.74

EssentialPIM Free - Program przeznaczony do zrzutów ekranu. Wystarczą 2-3 kliknięcia i mamy zrzut ekranu jak się należy. Obsługiwać program może nawet dziecko

Słowa kluczowe z wyszukiwania:

Użytkowników ONLINE:
Hosted in OVH.