SubEdit-Player - jeden z wielu niewielkich programów, a potrafiących sporo? Aplikacja pozwala na tworzenie nowych napisów do filmu, a także edytowanie już istniejących. Bardzo prosty w obsłudze.
Jest jednym z bardziej znanych odtwarzaczy filmów divx, xvid, dvd ale także i tych w niej znanych formatach.
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/2000/XP
FLVPlayer 2.0 to program multimedialny, który umożliwia wyświetlanie filmów zapisanych w formacie FLV, czyli formacie, który jest używany do zapisywania filmów wykorzystywanych na stronach internetowych. Mimo iż przeglądarki bez problemu odtwarzają takie filmy to programy multimedialne mogą mieć duże problemy, dlatego powstał ten program.
IPLA 1
Najlepsza i najbardziej popularna przeglądarka plików MP3, biblioteka muzyczna, jak i odtwarzacz muzyczny, z wieloma istotnymi funkcjami dla odtwarzania muzyki z komputera.
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/2000/XP