GOM Player 2.1.16.4635 Spolszczenie
Akutalizacja: 23-06-2009
GOM Player - program przeznaczony do odtwarzania plików multimedialnych, w takich format jak: XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263 choć nie tylko w tych. Mało tego, nie musimy mieć zainstalowanych kodeków, by odtwarzać filmy, program zadba o nie sam.
Kategoria: Spolszczenia
System: MS Windows 98/Me/2000/XP/Vista
Wielkość: 207 kB
Licencja: bezpłatna (freeware)
Pobierano 1465 razy
Wersja Archiwalna + pozostałe wersje programu
GOM Player
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 2000/XP/Vista
Free Download Manager to aplikacja do zarządzania pobieranymi plikami z internetu. Aplikacja ta spowoduje, że ściąganie dowolnych plików stanie się o wiele łatwiejsze i przede wszystkim szybsze. Program ten jest przeznaczony dla osób, które pobierają duże ilości plików dziennie, jeśli ściągasz coś raz na tydzień lub rzadziej to program ten będzie dla Ciebie zbędny.
Licencja programu bezpłatna (freeware). Aplikacja działa na systemach MS Windows 98/Me/NT/2000/XP/2003/Vista
uTorrent to niegdyś popularny program do wymiany plikami. uTorrent poza możliwością ściągania i dzielenia się plikami posiada możliwość kolejkowania pobierania, wstrzymywania i wznawiania oraz pobierania wielu plików równocześnie. Prezentowana wersja posiada kilka różnych wersji językowych, dzięki czemu każdy z nas bez problemu będzie mógł go obsługiwać.
BitTorrent jest to aplikacja do udostępniania i jednocześnie również do
pobierania różnego rodzaju plików przez internet
IcoFX to aplikacja dla zaawansowanych użytkowników, a przede wszystkim dla grafików, którzy poszukują narzędzia do tworzenia ikon dla systemu Windows XP, oczywiście ikony stworzone za pomocą tego programu komputerowego mogą zostać wykorzystane także w innych projektach, a nie tylko systemie Windows XP.
WinAVI Video Converter 8.0 Spolszczenie - spolszczenie do programu WinAVI Video Converter 8.0.